FEN 18: NOWE ZESTAWIENIA W TYM GRZEBYK-NARUSZCZKA

Fight Exclusive Night odkrywa kolejne nazwiska zawodników FEN18 Summer Edition! Tym razem do karty walk dołączają fighterzy w kategorii do 77 i 84 kilogramów, wśród których szykuje się hitowe zestawienie w wadze średniej!

Hitem na fightcard FEN18 zapowiada się zestawienie w kategorii średniej. Andrzej Grzebyk, znany kibicom przede wszystkim z niezwykle ofensywnego stylu walki, ma na swoim koncie 10 wygranych pojedynków, z czego 7 zakończonych przed czasem. Ten 26-letni zawodnik z Tarnowa niejednokrotnie udowodnił, że jego ciosy w parterze potrafią skutecznie znokautować nawet najsilniejszych rywali. W klatce FEN18 stanie on naprzeciw weterana polskiej sceny MMA – Marcina Naruszczki. Szczycący się rekordem 18-7 Marcin Naruszczka, którego zestawiono już z takimi fighterami jak Matt Horwich, Nikos Sokolis, czy Borys Mańkowski, na pewno dokładnie sprawdzi przygotowanie młodszego kolegi. Zagorzali fani MMA doskonale zaś wiedzą, że pojedynki między tak nieprzeciętnie utalentowanymi zawodnikami są często najbardziej emocjonujące i widowiskowe.

W kategorii do 77 kilogramów zobaczymy Adriana Błeszyńskiego i Piotra Tutkowskiego. Dla „Aresa”, reprezentanta Sportowego Zagłębia Sosnowiec, będzie to już trzecia walka, jaką stoczy dla organizacji Fight Exclusive Night: w swoim debiucie na FEN11 w efektownym stylu znokautował on Tomasza Lepiarskiego, jednak podczas gali FEN14 przegrał w starciu z Łukaszem Stankiem. Z kolei dla Piotra Tutkowskiego, zdobywcy brązowego medalu w  Amatorskich Mistrzostwach Polski w formule MMA (2015), zbliżający się pojedynek będzie pierwszą walką zawodową. Można się wiec spodziewać, że zrobi on wszystko, by jak najlepiej zaprezentować się w klatce przed zgromadzoną publicznością.

Karta walk FEN18 Summer Edition:
Walka wieczoru:
-66kg: Kamil Łebkowski vs Daguir Imavov
Pozostałe:
-84kg: Andrzej Grzebyk vs Marcin Naruszczka
-66kg: Aleksander Georgas vs Bartłomiej Kopera
TBA vs TBA
-70kg: Mateusz Rębecki vs TBA
-93kg: Wojciech Janusz vs TBA
TBA vs TBA
TBA vs TBA
-77kg: Tomasz Stasiak vs Łukasz Stanek
-84kg: Filip Tomczak vs Marek Woroncow
-77kg: Adrian Błeszyński vs Piotr Tutkowski

Wakacyjna gala Fight Exclusive Night szybko nabiera kształtu. Karta walk systematycznie zapełnia się nowymi nazwiskami, dlatego warto śledzić stronę www organizacji FEN oraz fanpage.  Gala odbędzie się w Koszalinie, w głównej Hali Widowiskowo-Sportowej (ul. Śniadeckich 4, 75-453 Koszalin). Bilety dostępne są na: www.bilety-fen-mma.com.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.