RONDA ROUSEY O WŁAMANIU DO JEJ DOMU

Była mistrzyni UFC w wadze koguciej, jedna z najpopularniejszych zawodniczek sportów walki na świecie, Ronda Rousey ostatnio pojawiła się w programie ‘Live with Kelly and Ryan’. Narzeczona Travisa Browne podczas programu opowiadała o napadzie, w którym zostały jej skradzone pistolety oraz medale olimpijskie.

- Zatrzymaliśmy się niedaleko domu, mieliśmy jechać na lotnisko, a ja miałam iść zapytać mamę o pozwolenie. Jednak zaraz po tym, jak weszliśmy do domu okazało się, że zostaliśmy obrabowani. Ktoś po prostu mieszkał w moim domu jakieś trzy dni, nawet spał w moim łóżku. Skradziono moje medale olimpijskie, moje pistolety, biżuterię, wszystkie słuchawki, które miałam w domu i karty kredytowe. Mieliśmy zainstalowane kamery i zobaczyliśmy na filmie, że to była grupka dzieciaków na deskorolkach. Niedaleko zresztą mieścił się słynny skater park. Na szczęście mój facet mierzący jakieś dwa metry i ważący około 120 kg od razu poszedł do tego skate parku i znalazł te dzieciaki. Był na tyle rozsądny, że nie bił ich, ale wezwał policję, która zaraz ich aresztowała. - wspomniała podczas programu Rousey.

Amerykanka nie walczyła w MMA od czasu bolesnej porażki z Amandą Nunes. Mistrzyni wagi koguciej rozbiła słynną Rondę już w pierwszej rundzie, nie dając jej dosłownie żadnych szans. Od tamtej walki Rousey nie walczyła i ciężko powiedzieć, czy jeszcze w ogóle wróci do sportu. Amerykanka jest bardzo popularna, ma wiele znajomości w świecie hollywood i bardzo możliwe, że poświęci się karierze filmowej. Grała już w hitowej produkcji ‘Niezniszczalni’ czy ‘Szybcy i Wściekli’ u boku takich gwiazd jak Sylwester Stallone czy Jason Statham.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.