UFN 117: MAURICIO RUA vs OVINCE ST. PREUX II

Dwudziestego trzeciego września do Japonii wraca największa federacja na świecie. Dokładniej w Saitamie odbędzie się gala UFC Fight Night 117, a teraz poznaliśmy pierwszy pojedynek, który został dodany do karty walk. W wadze półciężkiej legendarny już Mauricio Rua (25-10) zmierzy się w rewanżu z Ovince St. Preuxem (20-10). Do ich pierwszej walki doszło w roku 2014, gdy Brazylijczyk przed własną publicznością został znokautowany już po 34 sekundach.

'Shogun' to już namiastka tego utalentowanego zawodnika jednak chce jeszcze utrzeć nosa dla młodych wojowników. Mauricio przez ostatnie prawie trzy lata stoczył tylko trzy walki. Rozpoczął dobrą passę na UFC 190 pewną jednogłośną decyzją sędziów pokonując Antonio Rogerio Nogueire. Następnie Rua kontrowersyjną niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Coreya Andersona, a w ostatniej walce na początku trzeciej rundy uderzeniami zastopował Giana Villante.

''OSP'' po nieudanej walce o pas, gdy zaprezentował się dobrze przegrywając dopiero na punkty z Jonem Jonesem próbował udanie wrócić. Ovince pierw został znokautowany w drugiej rundzie z rąk Jimi Manuwy, a następnie niespodziewanie przegrał niejednogłośną decyzją sędziów z ściągniętym w zastępstwie Volkanem Oezdemirem. W drugim pojedynku w tym roku wystąpił na UFC Fight Night 108 na początku drugiej rundy poddając Marcosa Rogerio De Lime.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.