TUF 26: OFICJALNIE GAETHJE I ALVAREZ TRENERAMI

Dana White prezydent UFC zdradził, że trenerami najbliższego programu The Ultimate Fighter 26 będą jak wcześniej wskazywano - Justin Gaethje (18-0) i Eddie Alvarez (28-5). Jak wiemy spotkają się oni w finale i trzeba przyznać, że dla obu będzie to duży krok do potencjalnej walki o tytuł.

"The Highlight" znany wszystkim jest jako były mistrz WSOF, który bronił tytuł, a po jakimś czasie brakowało już na niego pomysłów. W poprzednim roku Justin już w pierwszej rundzie zastopował turniejowego mistrza Briana Fostera, a w trzeciej rundzie solidnego Luiza Firmino. W ostatniej walce Gaethje wystąpił na TUF 25 Finale w szaleńczym pojedynku pod koniec drugiej rundy nokautując Michaela Johnsona.

Alvarez wykazał swoje umiejętności w nieciekawych pojedynkach niejednogłośną decyzją sędziów pokonując Gilberta Melendeza i Anthony Pettisa. To nie koniec, bo dostał mistrzowską szansę i wtedy zaskoczył w pierwszej rundzie nokautując Rafaela Dos Anjosa. W kolejnym pojedynku Amerykanin stracił tytuł w drugiej rundzie znokautował go Conor McGregor. W ostatniej walce widzieliśmy zwroty akcji i świetny pojedynek jednak ostatecznie starcie z Dustinem Porierem zakończyło się decyzją NC.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.