IWT: GALA FINAŁOWA W BYDGOSZCZY ODWOŁANA

Niedługo przed finałową galą IWT wycofał się zespół z Wałbrzycha. To uruchomiło lawinę kolejnych wydarzeń, które doprowadziły do odwołania przedsięwzięcia, które po raz pierwszy miało być transmitowane w TVN Turbo.

Świadczenie federacji Iron Warriors Team:

Po pierwszej gali, która odbyła się w styczniu organizacja każdego kolejnego wydarzenia była dla nas bardzo trudna. Dwa odwołane terminy oraz poziom sportowy gali czerwcowej spowodowały ogromne koszty organizacyjne, które stały się dla nas za wysokie.

Gala wrześniowa miała pokazać potencjał tego wydarzenia, jednak ze względu na wycofanie się zespołu z Wałbrzycha, który zaburzył formule gali oraz rozwiązanie umowy ze stacją TVN Turbo – co skutkowało rozwiązaniem umów ze wszystkimi sponsorami – nie jesteśmy w stanie zorganizować gali finałowej. Idzie za tym konieczność odwołania gali 2 września, która miała odbyć się w Bydgoszczy.

Wszystkich, którzy wierzyli w tą formułę przepraszamy, a osoby, które zakupiły bilety na galę w Bydgoszczy prosimy zgłosić się o zwrot pieniędzy w miejsca gdzie te bilety nabyły.

Pozdrawiamy, przepraszamy i liczymy, że wrócimy silniejsi!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.