IWT 2: PODSUMOWANIE GALI

Druga gala IWT za nami. W czerwcowym wydarzeniu – drugim z trzech zaplanowanych przez IWT do końca 2017 roku – do rywalizacji o finał stanęły 4 zespoły: Klub Boks Poznań, Klub Sportowy Fux Zabrze, Imperium Boxing Wałbrzych oraz Sharke Team Moskwa. Wojownicy Klubu Boks Poznań pokonali Klub Sportowy Fux Zabrze, zajmując kolejno miejsce pierwsze i drugie. A zawodnicy z Wałbrzycha po dogrywce pokonali Rosjan, zapewniając sobie trzecie miejsce. Teraz czas na finał, który odbędzie się 2 września br już w nowym miejscu.

Zwycięskie drużyny otrzymały czeki o wartości – 10 tysięcy za 1 miejsce Klub z Poznania, 5 tysięcy za 2 miejsce wywalczyli Zabrzanie, a 3 tysiące za miejsce 3 trafiło do Wałbrzycha. Transmisję gali śledziło w TV IWT około 300 000 osób.

Walka 1: Klub Boks Poznań - Klub Sportowy Fux Zabrze 4:0

Walka 2: Imperium Boxing Wałbrzych - Sharke Team Moskwa 3:2

Walka 3: Klub Sportowy Fux Zabrze - Imperium Boxing Wałbrzych

Teraz na zawodników i fanów drużynowego MMA czeka kolejna i ostatnia w roku 2017 finałowa gala IWT z ogromną dawką emocji i w nowym miejscu.

Możliwość zrealizowania w ustalonym terminie II gali IWT była dla nas sporym wyzwaniem, jakiego się nie spodziewaliśmy. Byliśmy gotowi na wiele trudnych momentów w trakcie przygotowania naszych imprez, ale ten związany z przekładaniem terminów spowodowany czynnikami od nas niezależnymi, był dla nas jak pojedynek w oktagonie, w którym co chwilę otrzymujemy cios. Jednak po długiej i dość trudnej walce, możemy uznać ją za wygraną. Teraz skupiamy się już tylko na finale, w którym planujemy parę zmian powiedział Paweł Rydlewski, właściciel i promotor Iron Warriors Team.

ZMIANY NA GALI FINAŁOWEJ

Gala finałowa zaplanowana jest na 2 września br. w widowiskowo-sportowej Hali Łuczniczka w Bydgoszczy. Do pojedynku stanie 6 zwycięskich drużyn z poprzednich gal IWT. Zawalczą ekipy z Poznania (Klub Boks Poznań), Zabrza (Klub Sportowy Fux Zabrze), Wałbrzycha (Imperium Boxing Wałbrzych), Gdyni (Fight Gym Gdynia), Łodzi (ŁKS Łódź Boks) i Sosnowca (Sportowe Zagłębie Sosnowiec). A jest o co walczyć – za 1 miejsce zespół otrzyma 25 tys. zł, za 2 miejsce 15 tys. zł i za 3 miejsce 10 tys. zł.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.