FEN 18: NOWI ZAWODNICY WYPEŁNIAJĄ KARTĘ WALK

12 sierpnia w Koszalinie kolejna odsłona rozgrywek polskiej federacji sztuk walki: Fight Exclusive Night. Do niedawno ogłaszanej listy 'dopisywani' są kolejni zawodnicy. Tym razem kartę zapełniają fighterzy w kategorii do 77 i 84 kilogramów.

W pierwszej strefie wagowej zobaczymy pojedynek Tomasza Stasiaka i Łukasza Stanka. „Pająk”, bo taki przydomek ringowy nosi Stasiak, jeszcze się w swojej karierze zawodowej nie pomylił. Z czystym rekordem 5-0 jest właścicielem 2 KO i aż 3 poddań, co czyni go niezwykle trudnym przeciwnikiem właściwie dla każdego. Jego spektakularny powrót po długiej rozłące z klatką (5 lat przerwy) spróbuje pokrzyżować Stanek. Dysponujący szerokim arsenałem ciosów 23 latek, może stanowić dla „Pająka” nie lada problem. Doświadczony wojownik z Katowic poddawał i obijał swoich przeciwników wielokrotnie, nie tylko na galach federacji FEN.

W drugim potwierdzonym pojedynku widowisko dla fanów dźwigni i grapplingu, gdzie Mateusz Symoczko zmierzy się z Piotrem Walawskim – obaj panowie mają na swoim koncie 3 zawodowe pojedynki i obaj fighterzy popisywali się umiejętnościami walki w parterze. Symoczko – wychowanek Ronin Gold Team na pewno będzie chciał utrzymać falę zwycięstw, ale najpierw będzie musiał przejść przez Łodzianina, który w zawodowym MMA dopiero się rozkręca.

Karta walk FEN 18:
TBA VS Kamil Łebkowski 66 kg
TBA VS Andrzej Grzebyk 84 kg
Alexander Georgas VS Bartosz Kopera 66 kg
*TBA VS TBA
TBA VS Mateusz Rębecki -70 kg
TBA VS Wojciech Janusz -93 kg
TBA VS TBA
TBA VS Oskar Somerfeld -70 kg
Tomas Stasiak VS Łukasz Stanek -77 kg
Mateusz Symoczko VS Piotr Walawski 84

Już można szykować się na czwarte wakacyjne sportowe widowisko z serii Fight Exclusive Night. W karcie walk znajdują się już 4 pełne zestawienia, a to dopiero początek!
Gala odbędzie się w Koszalinie, w głównej Hali Widowiskowo-Sportowej (ul. Śniadeckich 4, 75-453 Koszalin). Bilety dostępne są na Biletyna.pl, Eventim.pl, Kupbilecik.pl i Bilety.fm.

Federacja Fight Exclusive Night to największy w Polsce organizator gal walk na zasadach MMA i K-1. Zrzesza ponad 50 zawodników z całego świata w tym kobiety, w 12 kategoriach wagowych. W tej chwili przystępuje do organizacji 18 gali, która odbędzie się w Koszalinie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.