ACB 67: NOWE TRZY POJEDYNKI W KARCIE WALK

Trzy nowe zestawienia zostały dodane do karty walk Absolute Championship Berkut 67, która odbędzie się dziewiętnastego sierpnia w Groznym.

66kg: Yusup Raisov (10-1) vs Luis Palomino (26-13) - ''Wolf'' w poprzednim roku pojawił się w Polsce, gdy po emocjonującej walce wypunktował Sebastiana Romanowskiego. Kolejne zwycięstwo w trzeciej rundzie przez poddanie z Carlosem Alexandre dało mu walkę o tytuł. Raisov na ACB 50 doznał pierwszej porażki w rekordzie z rąk Marata Balaeva w walce o tytuł pewnie przegrywając po pięciu rundach. Yusup wrócił na tor zwycięstw w tym roku szybko w pierwszej rundzie poddając Valdinesa Silve. Fighter z Peru wszystkim znany jest jako nie dawny weteran organizacji WSOF, gdy walczył ze zmiennym szczęściem i miał nie tylko jedną szansę na zdobycie tytułu. Ostatecznie Luis trafił do ACB, a w debiucie wystąpił oczywiście w Stanach Zjednoczonych w drugiej rundzie uderzeniami stopując Muse Khamanaeva. W ostatniej walce Palomino wystąpił w Rosji jednogłośną decyzją sędziów pokonując Marcosa Schmitza.

61kg: Magomed Magomedov (13-2) vs Dean Garnett (9-0-1) - ''Tiger'' wszystkim znany był z starć w organizacji M-1 Global jednak w roku 2015 trafił do ACB. Magomed pierw szybko poddał Artura Kascheeva, a następnie wypunktował Bruno Diasa co dało mu walkę o tytuł. Magomedov wystąpił na ACB 32, gdy dał wspaniały bój, który każdemu zapadnie w pamięci. Właśnie w tym starciu zdobył pas pokonując niejednogłośną decyzją sędziów Petra Yana. Zawodnik z DagFighter obronił tytuł pod koniec czwartej odsłony poddając Olega Borisova, a na koniec stracił tytuł w rewanżu z Petrem Yanem. Ponownie widzieliśmy świetny pojedynek tylko tym razem lepszy okazał się wspomniany Petr Yan. Brytyjczyk w dorobku ma dziewięć zwycięstw i jeden remis w tym siedem zakończył przed czasem. Dean pojawił się w Cage Warriors, a w poprzednim roku wystąpił na gali Bellator 158, gdy przed własną publicznością zapadł remis w walce z Luisem Henrique Tostą. W ostatniej walce Garnett zadebiutował w federacji na 54 edycji efektownie na początku drugiej rundy znokautował i zapewnił pierwszą porażkę w rekordzie Michaela Tobina.

61kg: Evgeniy Lazukov (10-3) vs Shamil Shakhbulatov (7-1) - Lazukov po udanym debiucie w M-1 Global zaraz pojawił się w nowej federacji. Evgeniy zaczął od poddania w drugiej rundzie Filipa Maceka, a wypunktowania Khamida Sultanbieva. W ostatnim starciu zawodnik Perm wystąpił na ACB 49, gdy już w pierwszej rundzie uderzeniami zastopował go nasz reprezentant Damian Szmigielski. Shamil poprzedni rok może zaliczyć do bardzo udanych, gdy pewnie jednogłośną decyzją sędziów pokonał Mateusa Kazanovicia, Olega Bondara oraz Arturo Chaveza. W tym roku zawodnik Fight Club Berkut wystąpił na ACB 55 pewnie na kartach punktowych wygrywając z Filipem Macekiem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.