UFN 115: BAHADURZADA RYWALEM AZAITARA

Już drugiego września w stolicy Holandii odbędzie się gala UFC Fight Night 115, a właśnie wtedy w największej federacji na świecie zadebiutuje dobrze znany w naszym kraju Abu Azaitar (13-1-1). Teraz wiemy, że przeciwnikiem zawodnika reprezentującego Niemcy będzie doświadczony Siyar Bahadurzada (22-6-1).

'Gladiator' w naszym kraju dokładnie znany jest z dwóch walk z Marcinem Naruszczką oraz jako zawodnik organizacji KSW, gdy szybko pokonał Krzysztofa Kułaka, i zremisował z Piotrem Strusem. Po wspomnianym remisie wystąpił na GMC 6, wygrywając na punkty z Rafałem Lewoniem, a następnie udanie zadebiutował w ACB. W debiucie pokonał już w pierwszej rundzie efektownie Ibragima Tibilova. Abu zmienił menadżera i jak powiedział idzie na podbój Stanów Zjednoczonych. Azaitar zadebiutował w federacji WSOF pokonując jednogłośną decyzją sędziów Danny Davisa oraz Michaela Arranta.

Afgański wojownik stoczy swoją drugą walkę po długoletniej przerwie. Siyar zadebiutował w 2012 roku w 42 sekundy nokautując Paulo Thiago. Następnie Bahadurzada doznał pewnych porażek przez jednogłośną decyzje sędziów z Dongiem Hyunem Kimem i Johnem Howardem. W ostatniej walce wystąpił na UFC 196 w Las Vegas pod koniec trzeciej rundy poddając Brandona Thatcha.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.