BELLATOR 181: WYNIKI

Przedstawiamy wyniki z gali Bellator 181, która z piątku na sobotę odbyła się w Oklahoma. W walce wieczoru Derek Campos (19-6) zakończył trylogie z Brandonem Girtzem (14-7) na swoją korzyść. Był to niewątpliwie bardzo krwawy pojedynek i zostały spełnione oczekiwania kibiców.

W wadze średniej kolejny duży krok do walki o pas zrobił John Salter (14-3), który tym razem pod koniec pierwszej rundy poddał dobrze znanego w naszym kraju Kendalla Grove (23-7). Zwycięstwo nad Hawajczykiem było jego czwartym triumfem w federacji, a co ciekawe czwartym przed czasem. Na tor zwycięstw wrócił były mistrz Joe Warren (15-6), który mimo problemów pokonał solidnego Steve Garcia Jr. (7-2). Swoje najważniejsze zwycięstwo w karierze zaliczył utytułowany grappler Rafael Lovato Jr. (6-0), który w niecałe dwie minuty poddał Mike Rhodesa (10-5). W wadze królewskiej udany debiut zaliczył Valentin Moldavsky (7-1), który pewnie wypunktował solidnego Carla Seumanutafa (11-8). Znany jako pogromca naszego reprezentanta Szymona Bajora zaliczył udany start w Stanach Zjednoczonych, a jak wiemy wcześniej widzieliśmy go w Japonii na galach Rizin FF. Warto również wspomnieć o świetnym debiucie Logana Storleya (6-0), który powoli buduje swoje nazwisko. Mocny zapaśnik tym razem w nie całe dwie minuty zastopował Kemmyelle Haleya (7-5).

Walka wieczoru:
155Ibs: Derek Campos pok. Brandon Girtz przez TKO (przerwanie przez lekarza), 2 runda.

Główna karta:
185Ibs: John Salter pok. Kendall Grove przez techniczne poddanie (RNC), 1 runda.
125Ibs: Emily Ducote pok. Jessica Middleton przez jednogłośną decyzję sędziów (29-27, 29-28, 29-28).
135Ibs: Joe Warren pok. Steve Garcia przez jednogłośną decyzję sędziów (30-27, 30-27, 30-27).

Pozostałe:
170Ibs: Jonathan Gary pok. William Florentino przez jednogłośną decyzję sędziów (29-27, 29-27, 29-27).
135Ibs: Jordan Howard pok. Johnny Marigo przez KO (ciosy), 1 runda.
145Ibs: Amanda Bell pok. Brittney Elkin przez TKO (ciosy), 2 runda.
145Ibs: Justin Lawrence pok. Treston Thomison przez TKO (przerwanie przez lekarza), 1 runda.
170Ibs: E.J. Brooks pok. Guilherme Vasconcelos przez jednogłośną decyzję sędziów (29-28, 29-28, 30-27).
185Ibs: Rafael Lovato pok. Mike Rhodes przez poddanie (RNC), 1 runda.
265Ibs:. Valentin Moldavsky pok. Carl Seumanutafa przez jednogłośną decyzję sędziów (30-26, 30-26, 30-27).
170Ibs: Andre Fialho pok. A.J. Matthews przez niejednogłośną decyzję sędziów (28-29, 29-28, 29-28).
170Ibs: Logan Storley pok. Kenmmyelle Haley przez TKO (łokcie), 1 runda.
185Ibs: Romero Cotton pok. Aaron Rodriguez przez niejednogłośną decyzję sędziowską (30-27, 27-30, 29-28).
125Ibs: Katy Collins pok. Bruna Vargas przez jednogłośną decyzję sędziów (30-27, 30-27, 30-27).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English