ACB 67: ZAWADA Z KONTRAKTEM, ZAWALCZY W GROZNYM

Świetne informacje Martin Zawada (27-14-1), zawodnik z korzeniami naszego kraju podpisał kontrakt z prężnie rozwijająca się federacją Absolute Championship Berkut. W debiucie wystąpi dziewiętnastego sierpnia w Groznym na 67 edycji, gdzie podejmie niebezpiecznego Rahmana Dzhanaeva (7-1).

'King Kong' jeszcze w roku 2014 wystąpił po latach w Polsce, gdy na PLMMA 31 zdobył pas szybko w pierwszej rundzie nokautując Michała Gutowskiego. W następnym roku szybko przyjął wyzwanie na M-1 Challenge 63, a pewnie na punkty pokonał go Rashid Yusupov. W ostatniej walce Zawada wrócił po prawie dwóch latach na GMC 10 efektownie na początku drugiej rundy stopując Andreasa Kraniotakesa. W tym ważnym pojedynku zdobył tytuł czołowej organizacji w Niemczech.

Zawodnik z Berkut Fight Club zadebiutował w roku 2014, kiedy to już w debiucie w ACB zastopował przeciwnika w 41 sekund, a następnie nie miał problemu, aby przed czasem odprawić bardziej doświadczonego Andreasa Birgelsa. Kolejny rok to kolejne błyskawiczne zwycięstwo, tym razem w 49 sekund, a jednogłośną decyzją sędziów pokonał doświadczonego Alexeya Efremova. W poprzednim roku Abdul zaczął od wypunktowania Airesa Benroisa i doznał pierwszej porażki  z rąk Shamila Abdulkhalikova. Następnie Dzhanaev wystąpił na ACB 46, wtedy pewnie na kartach punktowych pokonał Vasily Novikova. W ostatniej walce wystąpił w Wielkiej Brytanii, gdy po emocjonującym pojedynku przed czasem odprawił naszego reprezentanta Adama Zająca.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.