FEN: FEDERACJA ROZPOCZYNA WSPÓŁPRACĘ Z MD CLINIC

Miło nam poinformować, że Fight Exclusive Night rozpoczęło współpracę z MD Clinic, czyli jedną z największych i najbardziej renomowanych klinik medycznych w Warszawie. Od dziś każdy zawodnik występującym pod szyldem FEN będzie objęty opieką MD Clinic.

– Jestem bardzo zadowolony z rozpoczęcia współpracy z MD Clinic, bo zdrowie w sporcie jeszcze bardzo ważne, a w dyscyplinie kontaktowej, jaką niewątpliwie są czy to MMA, czy Kickboxing, opieka zdrowotna jest szczególnie istotna. Ufamy specjalistom, którzy znakomicie znają się na swojej pracy. Powierzam MD Clinic zawodników walczących w federacji z czystym sumieniem. Jestem przekonany, że to najlepszy wybór – skomentował rozpoczęcie współpracy Paweł Jóźwiak.

MD Clinic to renomowana marka w branży medycznej nie tylko w Warszawie, ale i w całej Polsce. Klinika może pochwalić się blisko stuprocentową skutecznością w poprawianiu stanu zdrowia swoich pacjentów. Celem MD Clinic jest dostosowanie ofery w sposób indywidualny do potrzeb swoich klientów, a cechą, która ich wyróżnia, jest wciąż młody zespół ludzi, który kieruje placówką.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.