UFN 114: TRZY NOWE POJEDYNKI W KARCIE WALK

Trzy nowe pojedynki zostały dopisane do karty walk UFC Fight Night 114, która piątego sierpnia odbędzie się w Meksyku.

61 kg: Rani Yahya (23-9) vs Enrique Briones (16-6-1) - Brazylijczyk ostatnio miał świetną passę czterech zwycięstw z rzędu. W poprzednim roku Rani pod koniec trzeciej odsłony poddał Matthewa Lopeza, a pewnie jednogłośną decyzją sędziów pokonał Michinori Tanake. W ostatniej walce Yahya wystąpił w Brazylii na UFC Fight Night 106, gdy pewnie na kartach punktowych przegrał z Joe Soto. Meksykanin stoczy ważną walkę, ponieważ kolejna porażka może zapewnić mu zwolnienie. Doświadczony Enrique wystąpił w programie The Ultimate Fighter Latina American Season 1, gdy odpadł już w pierwszej walce. Mimo wszystko dostał szansę i poddał na początku drugiej rundy Guido Cannetti. W ostatnich walkach Briones przegrał na punkty z Cody Garbrandtem, a w trzeciej rundzie uderzeniami z Douglasem Andrade.

57 kg: Joseph Morales (8-0) vs Roberto Sanchez (7-0) - Zawodnik z Team Alpha Male w dorobku ma osiem walk w tym sześć zwyciężył przed czasem. Joseph co ciekawe zadebiutował w WSOF, a kolejne walki stoczył choćby w West Coast czy Global Knockout. W poprzednim roku stoczył ważną walkę na Global Konckout 8 zdobywając pas po pięciu rundach pokonując pewnie Josha Paiva. W ostatniej walce Morales wystąpił na CFFC 64 w drugiej rundzie uderzeniami stopując Seana Santella. 'LittleFury' w dorobku ma siedem zwycięstw w tym raz stawał do decyzji sędziów, a resztę pojedynków kończył przez poddanie. Roberto to weteran federacji Legacy FC, gdy pokazał się z świetnej strony. W tym roku Sanchez wystąpił na gali LFA w debiucie poddał w drugiej rundzie Klaytona Maia, a w ostatniej walce zdobył pas zapewniając pierwszą porażkę w rekordzie Jerome Rivery.

70 kg: Martin Bravo (11-0) vs Humberto Brandenay (13-4) - 'Toro' zanim trafił do UFC zaliczył dziesięć zwycięstw w tym osiem zakończył przed czasem. W ważnym pojedynku Martin zadebiutował na Jungle Fight 82 pewnie na punkty pokonując Dallysa Moraesa Gama. W ostatniej walce wystąpił na UFC Fight Night 98 na początku drugiej rundy stopując Claudio Puellesa. Zawodnik z Peru to bardziej doświadczony zawodnik mający w dorobku walki w największych federacjach w swoim kraju jakimi są Inka FC czy Fusion FC. Humberto aktualnie ma passę pięciu zwycięstw przed czasem, a w ostatniej walce wystąpił w Stanach Zjednoczonych. Była to walka na KOTC w pierwszej rundzie poddając Salima Mukhidinova.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.