UFN 115: RANDAMIE-RENEAU W KARCIE WALK

Drugiego września w stolicy Holandii odbędzie się gala UFC Fight Night 115. W wadze piórkowej wystąpi była mistrzyni Germaine De Randamie (7-3), która przed własną publicznością zmierzy się z Marion Reneau (7-3-1). Przypomnijmy, że dla Holenderki zabrano mistrzowski tytuł po tym jak nie chciała go bronić w starciu z Cristiane Justino (17-1).

'The Iron Lady' dostała mistrzowską szansę po dwóch ważnych zwycięstwach. Germaine po szybkiej porażce z Amandą Nunes wróciła udanie w drugiej rundzie uderzeniami stopując Larisse Pacheco, a przed własną publicznością już w pierwszej rundzie pokonując Anne Elmose. W ostatnim pojedynku Randamie zdobyła tytuł na UFC 208 pewną jednogłośną decyzją sędziów pokonując Holly Holm.

'Belizean' swoją przygodę zaczęła w roku 2015 na punkty pokonując Alexis Dufresne, a w pierwszej rundzie poddając Jessice Andrade. W kolejnych pojedynkach przegrywała na kartach punktowych z Holly Holm oraz Ashlee Evans-Smith. Marion wróciła udanie w Irlandii, gdy w trzeciej rundzie przed czasem odprawiła Milene Dudieve. W tym roku wystąpiła na UFC Fight Night 106, kiedy w walce z Bethą Correirą zapadł remis.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.