UFN 117: GADELHA-ANDRADE W PRZYGOTOWANIACH?

Dwudziestego trzeciego września największa federacja na świecie wraca do Japonii, a w karcie walk ma pojawić się kolejne ciekawe zestawienie. W wadze słomkowej Claudia Gadelha (15-2), miałaby spotkać się z ostatnią pretendentką do tytułu Jessicą Andrade (16-6). Co ciekawe obie na koncie społecznościowym wyraziły chęć jeżeli chodzi o te zestawienie.

Zawodniczka z Mossoro po pamiętnym nie udanym rewanżu z Joanną Jędrzejczyk zmieniła dużo i widać znaczne postępy. Claudia wystąpiła ponownie przed własną publicznością pewnie jednogłośną decyzją sędziów pokonując Cortney Casey. W ostatniej walce wystąpiła na UFC 212 niespodziewanie już w pierwszej rundzie poddając naszą reprezentantkę Karolinę Kowalkiewicz.

Druga Brazylijka po trzech ważnych zwycięstwach dostała swoją mistrzowską szansę. Jessica w poprzednim roku w drugiej rundzie zastopowała Jessice Penne, a pod koniec pierwszej rundy poddała Joanne Calderwood. W kolejnym zestawieniu wystąpiła na UFC Fight Night 104 pokonując pewnie na kartach punktowych Angele Hill. W ostatniej walce na UFC 211 dostała na swoją szansę jednak została pewnie zdemolowana i wypunktowana przez Joannę Jędrzejczyk.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.