ACB 66: WAŻNE ZWYCIĘSTWO VAKHITOVA

W sobotę w Groznym federacja Absolute Championship Berkut zorganizowała już swoją 66 edycje. W karcie walk pojawiły się aż dwadzieścia trzy walki, a w ostatnim starciu Herderson Batista (13-1), zepsuł lekko humor dla kibiców już w pierwszej rundzie stopując Dauda Shaikhaev'a (5-2). W kategorii średniej swoje ważne zwycięstwo zaliczył Baisangur Vakhitov (7-0). Niepokonany jak i utalentowany Czeczen już w pierwszej rundzie efektownie zastopował Bruno Assisa (5-2). 

W kategorii piórkowej po prawie trzech latach przerwy wrócił Carlos Prada (6-4). Pewne zwycięstwo na kartach punktowych z Akhmadkhanem Bokovem (2-2), było jego pierwszym startem od pamiętnej porażki z Kamilem Łebkowskim w Białymstoku. Znany dobrze jako ostatnio pogromca Pawła Kiełka - Bai Ali Shaipov (3-0), nie miał szczęścia, ponieważ jego walka z Anatoli Baar'em (7-1) została uznana za NC. Zawodnik z Berkutu dopiął mocną gilotynę w stójce, a Niemiec nawet nie klepał jednak sędzia przerwał ten pojedynek za wcześnie.

Warto również wspomnieć o zwycięstwie Viskhana Magomadova (6-2), Amirkhana Gulieva (7-1), Waltera Pereiry (13-3), Attila Korkmaza (8-2), Adama Alieva (7-2), Mehdi Baidulaeva (5-0) oraz Umara Gaisumova (3-0).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.