FEN 18: NOWY RYWAL DLA WOJTKA JANUSZA

Nie Igor Poteria (3-1, 3 KO), a Khanin Aleksandr (2-0) będzie rywalem Wojciecha Janusza (4-3, 1 KO, 2 SUB) podczas Fight Exclusive Night 18 'Summer Edition'. Ukrainiec wypadł z karty walk z powodu kamieni nerkowych.

– Ubolewam nad tym, że Poteria wypadł z karty walk, gdyż to ciekawy, młody zawodnik, którego obserwowaliśmy już od dłuższego czasu. Nie rezygnujemy z jego usług w kontekście kolejnych gal, ale wiem, że wiele osób ostrzyło sobie apetyty właśnie na ten pojedynek. Mogę zapewnić, że Aleksandr jest w dobrej formie, trenował cały czas, więc również powinien stworzyć emocjonujący spektakl.

Janusz bardzo wierzył w formę Poterii w Koszalinie, gdyż – jak wielokrotnie podkreślał – liczy się dla niego wygrany pojedynek z rywalem prezentującym znakomite umiejętności. Na zmianę rywala zareagował bez większych emocji: – Wiem, że jeżeli zrealizuje swoje założenia na tę walkę, to ją wygram. Obojętnie kto będzie stał po drugiej stronie oktagonu. Ceniłem Poterię, cenię również Aleksandra, ale zmiana rywala nie wpłynie na moją postawę w Koszalinie.

Aleksandr jest niepokonany na zawodowstwie. Ponadto może pochwalić się dwoma zwycięstwami.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.