ACB 71: CELIŃSKI OSTATECZNIE ZAWALCZY W MOSKWIE

Trzydziestego września w Moskwie odbędzie się gala Absolute Championship Berkut 71 i właśnie wtedy swoją kolejną walkę w federacji stoczy Karol Celiński (14-6-1). 'Cebula' jak wiemy był przymierzany na galę w Wielkiej Brytanii, a dodatkowo nie będzie to jedyna zmiana. W trzeciej walce w organizacji zawodnik z Olsztyna nie zawalczy z Malikiem Meradem (23-15), a Maximem Futinem (7-4). Przypomnijmy, że na tym wydarzeniu zobaczymy również walkę jego klubowego kolegi Aslambeka Saidova (20-5).

Celiński po tym jak doznał szybkiej porażki z Tomaszem Narkunem przeżywał zły okres w swojej przygodzie sportowej. Po wielu problemach z urazami nasz reprezentant wrócił w tym roku przed własną publicznością przed czasem odprawiając Łukasza Parobca. W ostatniej walce Karol wystąpił w Gdańsku, gdy w walce wieczoru zaliczył jeden z największych sukcesów w karierze. Polak w tym pojedynku zaskoczył wszystkich pewnie jednogłośną decyzją sędziów pokonując weterana największych federacji na świecie - Vinny Magalhaesa.

Rosjanin w naszym kraju znany jest z roku 2015, gdy na M-1 Challenge 60 szybko w pierwszej rundzie poddał Marcina Zontka. Fighter z Fightspirit Team swoje nazwisko wypracował głównie w federacji Akhamt Fight Show. Po pewnej porażce z Maximem Grishinem przyszedł czas na zmianę organizacji. Maxim w debiucie wystąpił na ACB 48, gdy w trzeciej rundzie po kontuzji pokonał go Max Nunes. W ostatnim starciu Futin pojawił się na 57 edycji w drugiej rundzie stopując Isa Umarova.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.