UFC FIGHT NIGHT 116: KRZYSIEK JOTKO ZNOKAUTOWANY

Mamy przykre wiadomości z UFC Fight Night 116, która właśnie trwa w Pensylwanii. W kategorii średniej Krzysztof Jotko (19-3), w strasznie nieszczęśliwy sposób doznał drugiej porażki z rzędu w największej federacji na świecie. Po świetnym początku nasz reprezentant został znokautowany z rąk niebezpiecznego Uriaha Halla (13-8).

Od samego początku Krzysiek wywierał presję i trafiał pojedynczymi akcjami. Polak idealnie wymierzył i miał rywala na deskach, który szybko wstał. Jotko wystrzelił z kolejnymi podbródkami, a zawodnik pochodzący z Jamajki walczył o przetrwanie. Fighter American Top Team postanowił obalić, a tam szybko wypracował dosiad. Dużo ciosów z góry, a następnie Jotko był już zza plecami rywala. Dodatkowo był o krok od poddania duszeniem swojego oponenta. Walka wróciła do stójki i wtedy Krzysiek próbował dokończyć dzieła efektownym łokciem. Uriah doszedł do siebie i zaskoczył ciosem z kontry.

W drugiej rundzie Biało-Czerwony ponownie szedł do przodu i dyktował warunki. Uriah próbował swojej firmowej sztuczki czyli kopnięcia z obrotu. Hall niespodziewanie rzucił obszernym sierpowym i Krzysiek padł na deski. Kolejne ciosy w parterze i na nasze nieszczęście wielki powrót zaliczył 'Prime Time'.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.