UFC: KTO NASTĘPNY DLA TONY FERGUSONA?

Tony Ferguson (23-3), zdobył już tymczasowy pas kategorii lekkiej i teraz pytanie kto następny? Dość logicznym i najbardziej sensownym rozwiązaniem jest zestawienie go z Conorem McGregorem (21-3). Mimo wszystko byłaby to kolejna zła wiadomość dla Khabib Nurmagomedova (24-0), który czeka na mistrzowską szansę.

Zawodnik z Dagestanu tuż po walce niedoszłego rywala pogratulował mu świetnego pojedynku. To jednak nie koniec, bo Khabib zapowiada, że w grudniu będzie gotowy i czeka na walkę o pas. Przypomnijmy, że do walki Nurmagomedov-Ferguson próbowano doprowadzić już trzy razy.

Od dłuższego czasu również mówi się o wielkim rewanżu Irlandzkiego mistrza z Nate'm Diazem (19-11). Prezydent UFC - Dana White podkreśla, że nie ma nawet rozmów o zakończeniu potencjalnej trylogii. Dana wierzy, że Conor wystąpi w tym roku i będzie to walka z aktualnym mistrzem 'El Cucuy'. Tony co ciekawe śle kolejne mocne słowa pod adresem McGregora. Zapowiada, że walka może być nawet w następnym tygodniu, bo nie ma żadnej kontuzji. Tony zapewnia, że obali Conora i podda go w dziecinny sposób.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.