UFC 218: AL IAQUINTA PODEJMIE PAULA FELDERA

Drugiego grudnia w Detroit odbędzie się gala UFC 218, a teraz poznaliśmy ważne zestawienie tego wydarzenia. W wadze lekkiej coraz bardziej wymarzonej mistrzowskiej szansy zbliża się Al Iaquinta (13-3-1), który tym razem zmierzy się z niebezpiecznym Paulem Felderem (14-3). Pogromca Piotra Hallmanna ostatnio skarżył się na amerykańskiego giganta. Chodziło oczywiście o wypłatę oraz znaczący fakt, bo ma passę zwycięstw, a nie dostał jeszcze walki z ścisła czołówką. 

'Ragin' aktualnie jest na passie pięciu zwycięstw z rzędu. Al w roku 2014 w trzeciej odsłonie zastopował Rodrigo Damma, a w Australii Rossa Pearsona. Następnie Iaquinta na UFC 183 zaskoczył w drugiej odsłonie stopując Joe Lauzona, a niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Jorge Masvidala. W ostatniej walce Al wrócił w tym roku po prawie dwóch latach przerwy. Na UFC Fight Night 108 w nie całe dwie minuty zdemolował Diego Sancheza.

Paul dobrze się prezentował, gdy w trzeciej rundzie poddał Darona Cruickshanka, a na punkty Josha Burkmana. Był następnie ważny start w Brazylii, gdzie przed czasem przegrał z Francisco Trinaldo. Aktualnie Felder jest na falii wznoszącej, gdy pod koniec pierwszej odsłony pokonał Alexa Ricci, a w Szkocji również szybko pokonał Stevie Raya. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.