UFC 218: TECIA TORRES vs MICHELLE WATERSON

Drugiego grudnia w Detroit odbędzie się gala UFC 218, a do karty walk dodano kolejne ciekawe zestawienie. W wadze słomkowej Tecia Torres (9-1), w ważnym pojedynku zmierzy się z Michelle Waterson (14-5). Kolejne zwycięstwo 'The Tiny Tornado' może ją bardzo mocno zbliżyć do walki o tytuł.

Zawodniczka American Top Team w poprzednim roku odnotowała pierwszą porażkę w karierze na UFC on FOX 19, gdy pewnie na punkty pokonała ją Rose Namajunas. Od tego pojedynku Tecia w tym roku zaliczyła już dwa udane starcia. Pierw na UFC Fight Night 104 pewnie wypunktowała Bec Rawlings, a następnie na początku drugiej rundy poddała Juliane Lime na TUF 25 Finale.

Fighterka z Jackson Wink MMA znana wszystkim jest z startów w organizacji Invicta FC. Po dobrej dyspozycji dostała szansę od największej federacji na świecie i wyglądało to znakomicie. Michelle w debiucie w trzeciej odsłonie poddała Angele Magane, a na UFC on FOX 22 już w pierwszej rundzie Paige VanZant. W ostatniej walce Waterson wystąpiła na UFC on FOX 24, gdy zdemolowała ją i ostatecznie poddała w drugiej rundzie Rose Namajunas.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.